moje vlastné športové stránky...

Po dobrých výkonoch Ruža zvädla v Trnave

27.09.2008 22:10

V sobotu sa na štadióne Antona Malatinského bojovalo o štvrtú priečku. Ružomberok však v Trnave svoje predchádzajúce výsledky nepotvrdil. Po slabom prvom polčase to bolo 1:0, keď Guldan zužitkoval center Deváteho. Tesne predtým mali síce obrovskú šancu hostia, ale Kucka volil namiesto prihrávky na voľného Zošáka strelu.

Druhý polčas sa už niesol v réžii Spartaka, bilí andeli dostali krídla. Druhý gól do Hajdúchovej brány prišiel po rohu Hrušku, loptu hlavičkou do siete poslal Drobný. Záverečný mininápor už stav zápasu nezmenil, Ruža po nepresvedčivom výkone odišla z Trnavy naprázdno.

Góly: 42. M. Guldan, 71. Drobný

ŽK: 34. Jelenkovič, 38. Kopúnek, 73. M. Hruška, 90. Procházka - 55. Palát, 73. Zošák, rozhodovali: Pavlík - Balko, E. Weiss, 4137 divákov

Zostavy:
Trnava: Kralj - L. Došek, Drobný, Doležaj, Ľ. Hanzel - Jelenkovič - Kopúnek (46. P. Ďuriš), Deváty (56. Procházka), M. Hruška - Kožuch, M. Guldan

Ružomberok: Ľ. Hajdúch - Palát, J. Maslo, Peter Majerník, Jurč - P. Maslo (76. Kúkoľ) - Zošák, Kucka, I. Hodúr (60. Mašek), Božok - M. Bakoš (87. Števko)

autor: Petra Janigová