moje vlastné športové stránky...

Informácie o nás

Som hrdá Ružomberčanka, ktorá sa občas rada podelí so svojimi zážitkami z rôznych podujatí. Na tejto stránke si preto budete môcť prečítať zaujímavé články z mojej produkcie, zväčša zo športovej oblasti. Nájdete tu aj fotky a užitočné informácie. Zatiaľ som len na začiatku, takže presné zameranie nemám. V každom prípade som rada, že ste zavítali na moju stránku a ak máte nejaké otázky, podnety a pripomienky, kontaktujte ma.

BTW: za nízku kvalitu fotiek sa ospravedlňujem, pracuje sa na tom:)

s pozdravom Petruša

História projektu

História ... no, to je jednoduché. Ďakujem ľudom, ktorí sa podieľali na mojom umeleckom formovaní: sú to najmä celá redakcia Mestskej televízie v Ružomberku (menovite: Roman, Jarík, Miška, Petrík, Jožo, Zdeno, Katka, Sany...), redakcia regionálnych novín Ružomberský hlas, v osobe šéfa Miška Domenika a redaktora Jana Sokolského a všetci moji kamaráti, spolužiaci, priatelia, obdivovatelia, čitatelia a rodina.

Ešte raz, vďaka vám:)

Naši užívatelia

Stránka je určená pre všetkých čo radi čítajú tvorbu iných a keďže sa jedná o mňa, tak hlavne pre tých, čo majú radi šport, prípadne Ružomberok, alebo nemajú radi Prešov. Som v začiatkoch, ale budem sa snažiť o pravidelnú aktualizáciu.

Tak sľubujem!

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.